Lineární osa s řemenem AK

Lineární moduly (osy) - Nová generace typ AK přinášejí na trh posuvy, které splňují řadu významných kritérií jako je kompaktnost, kvalita, univerzálnost, jednoduchá montáž a údržba. ... Pokračovat

Katalogové označení Počet
ks
Poptat
Pro poptání produktu je potřeba zadat jeho označení z katalogového listu, který naleznete níže.
Popis

Lineární moduly (osy) - Nová generace typ AK přinášejí na trh posuvy, které splňují řadu významných kritérií jako je kompaktnost, kvalita, univerzálnost, jednoduchá montáž a údržba.

Výhody systému

  • Malé zástavbové rozměry
  • Oboustranná hnací příruba umožňující připojení ze čtyř stran
  • Patentový zámkový a natahovací systém umožňuje snadnou montáž a udržbu
  • Možnost použití běžných nebo prodloužených vozíků

Lineární osa AK208R - sestává z rolničkového vedení (kolejnice D10 a rolen C208R, E208R). Tento systém není třeba mazat, proto je vhodný pro použití v nečistém prostředí (prach, třísky), také v prostředí, kde by namazané kolejnice mohly kontaminovat produkt (výroba papíru, tkanin, balící linky) a pro aplikace vyžadující lehký posuv. Výrabí se také v nerezovém provedení AK208R INOX, vhodný zejména do potravinářského průmyslu.

Lineání osa AKR20 - u tohoto systému je použito lineární vedení s oběhovými kuličkami. Možnost požití různých typů vozíku velikosti 20. Na vozík se namontuje speciální destička, která kromě funkce přidržování slouží i k napínaní řemene. Výhodou systému je použití úzkého vozíku při vyšší zátěži.

Katalogový list Soubor CAD Návod