... / ... / Ozubené řemeny a řemenice

Ozubené řemeny a řemenice

Ozubené řemeny a řemenice slouží k přenosu otáček z hnací na hnanou řemenici, při udržení synchronních otáček obou řemenic – bez prokluzu. Nabízíme vám ozubené řemeny HTD, které jsou díky své vysoké teplotní odolnosti a dalším vlastnostem vhodné pro přenos velkých výkonů a otáček. K nim dodáváme ozubené řemenice z hliníku, oceli nebo litiny, dle velikosti. Alternativou těmto produktům mohou být ozubené řemeny a řemenice T, AT z polyuretanu umožňující bezúdržbový provoz. Součástí naší kompletní nabídky jsou i ozubené tyče pro všechny tři typy řemenů.

Řemeny HTD

Ozubené řemeny HTD jsou vyrobeny z neoprenu se skelným vláknem. ...

Řemeny T, AT

Ozubené řemeny T a AT jsou vyrobeny z polyuretanu s ocelovým kordem. ...

Řemenice HTD

Ozubené řemenice HTD mají metrickou rozteč - 3M, 5M, 8M, 14M. Dodávají ...

Řemenice T, AT

Ozubené řemenice T a AT mají metrickou rozteč – T2,5, T5, T10 ...

Ozubené tyče HTD

Ozubené tyče HTD mají metrickou rozteč. Dodávají se v délkách ...

Ozubené tyče T

Ozubené tyče T mají metrickou rozteč. Dodávají se v délkách ...

Ozubené tyče AT

Ozubené tyče AT mají metrickou rozteč. Dodávají se v délkách ...

Jaké ozubené řemeny a řemenice nabízíme?

Ozubené řemeny HTD

Ozubené řemeny HTD

Ozubené řemeny typu HTD vyrábíme z neoprenu, který je opatřen skelným vláknem zvyšujícím jeho pevnost. Neoprenové řemeny nabízíme ve dvanácti různých šířkách od 6 do 170 mm, které odpovídají řemenicím typu 3M, 5M, 8M a 14M. Na naše řemeny se můžete spolehnout i při vysokých teplotách – odolají i 90 °C. Jejich dalšími výhodami jsou bezúdržbový provoz a odolnost proti oleji.

Ozubené řemeny T, AT

Ozubené řemeny T a AT Ozubené řemeny typu T a AT jsou vyrobeny z polyuretanu s ocelovým kordem dle DIN 7721 a používají se pro řemenice stejného typu (T, AT). Umožňují přenos vysokých výkonů a otáček, mají tichý chod a vyznačují se dlouhou životností. Díky použitým materiálům odolávají teplotám do 80 °C. Jako uživatelé jistě oceníte i jejich bezúdržbový provoz. Tyto řemeny nabízíme v šířkách 4 – 100 mm.

Ozubené řemenice HTD

Ozubené řemenice HTDOzubené řemenice HTD vyrábíme z hliníku, oceli nebo šedé litiny – volba vhodného materiálu závisí na konkrétních velikostech řemenice. V naší nabídce naleznete předvrtané ozubené řemenice HTD s metrickou roztečí 3M, 5M, 8M a 14M pro řemeny šířek 9 – 85 mm. Na zakázku vám rádi zhotovíme řemenice palcové nebo klínové.

Ozubené řemenice T a AT

Ozubené řemenice T a ATOzubené řemenice T a AT nabízíme s metrickou rozteční T2,5, T5, T10, AT5 a AT10.  Řemenice vyrábíme z odolného hliníku a dodáváme je již předvrtané. Jejich rozteč se pohybuje v rozmezí od 2,5 – 10 mm a jsou vhodné pro řemeny o šířce 6 – 50 mm. Budete-li mít zájem, rádi vám na zakázku vyrobíme řemenice palcové či klínové.

Ozubené tyče HTD

Ozubené tyče HTDOzubené tyče typu HTD nabízíme ve dvou materiálových provedeních. Prvním z nich je hliník, který používáme na výrobu tyčí HTD 5M, druhým je ocel C40 u tyčí HTD 8M. Ozubené tyče HTD 5M mají rozteč 5 mm a dle jejich velikosti jsou opatřeny 12 – 72 zuby. Oproti tomu ozubené tyče HTD 8M s roztečí 8 mm je možné vyrobit s 18 – 48 zuby. Maximální délka obou typu je 200 mm.

Ozubené tyče T

Ozubené tyče TOzubené tyče T s metrickou roztečí dodáváme v délkách od 75 do 160 mm. Vyrobeny jsou z odolného hliníku a dle jejich velikosti je opatřujeme 10 – 100 zuby. Ozubené tyče typu T nabízíme ve třech variantách – T2,5 s rozteční 2,5 mm, T5 s roztečí 5mm a T10 s roztečí 10 mm.

 

Ozubené tyče AT

Ozubené tyče ATOzubené tyče AT s metrickou roztečí dodáváme v délkách 140 – 160 mm. Dle jejich velikosti je opatřujeme 12 – 72 zuby v případě typu AT5 s roztečí 5 mm a 15 – 60 zuby u ozubených tyčí AT10 s roztečí 10 mm. Oba dva typy tyčí vyrábíme z odolného hliníku.

 

 

CAD soubory ke stažení
Kontaktní informace

T.E.A. TECHNIK s.r.o.
Vintrovna 448/1f
664 41 Popůvky u Brna

(mapa s adresou sídla )


tel.: +420 547 216 843
fax: +420 547 216 842
e-mail: info@teatechnik.cz

T.E.A. TECHNIK s.r.o. (c) 2007 / Mapa stránek / Partneři Produkty | Katalogy ke stažení | Aktuality | O společnosti | Poptávka | Kontakt | Odborné články
Created by SOVA NET: Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém