... / ... / Čelní ozubená kola

Čelní ozubená kola

Čelní ozubená kola využijete pro přenos krouticího momentu mezi hřídeli či jinými otočnými součástmi strojů. K jejich výrobě využíváme rozdílné materiály – nekalenou ocel, plast a nerez. Čelní ozubená kola z oceli vyrábíme s nábojem i bez a na poptávku vám je můžeme opatřit drážkami na pero nebo upravit vrtání. Oproti tomu nerezová ozubená kola dodáváme výhradně s nábojem. Ozubená kola z plastu se vyrábí vstřikováním z polyacetalu. Každé čelní ozubené kolo má přímé ozubení a úhel záběru 20°.

Ozubená kola s nábojem

Čelní ozubená kola s nábojem dodáváme v modulu 0,5 – 6 (na ...

Bez náboje

Čelní ozubená kola bez náboje se dodáváme v modulu 1 - 6. Jsou ...

Plastová

Čelní ozubená kola plastová jsou vyrobena z materiálu Hostaform ...

Nerezová

Čelní ozubená kola nerezová dodáváme s nábojem, v modulu 1 - ...

Čelní ozubená kola s nábojem

Ozubená kola s nábojemČelní ozubená kola s nábojem, přímým ozubením a úhlem záběru 20° vyrábíme ze dvou typů nekalené oceli – prvním je ocel C43 (modul 0,5 – 0,7) a druhým ocel ETG100 (modul 1 – 6). Na poptávku dodáváme také čelní ozubená kola s nábojem v modulu 8. Dle vašich požadavků kola dále upravujeme – jedná se o drážky pro pero, úpravy vrtání a jiné modifikace.

Čelní ozubená kola bez náboje

Čelní ozubená kola bez nábojeČelní ozubená kola bez náboje jsou dodávána v modulech 1 – 6. Vyrábíme je z odolné nekalené oceli C40. Tento typ čelních ozubených kol je vybaven přímým ozubením, úhlem záběru 20° a dle své velikosti mají 50 – 127 zubů. V případě zájmu jsme schopni ozubená kola upravovat dle vašich požadavků.

 

Plastová čelní ozubená kola

Čelní plastová ozubená kolaČelní plastová ozubená kola vyrábíme z odolného technického materiálu Hostaform C (polyacetal). Dodáváme je v modulech 0,5 – 3 s přímým ozubením, úhlem záběru 20 ° a ve vstřikovaném provedení. Počet zubů na kolech se odvíjí od jejich velikosti a začíná na 12 a končí na 140.

 

Nerezová čelní ozubená kola

Čelní nerezová ozubená kolaČelní ozubená kola z nerezu vyrábíme ve čtyřech modulech (1 – 4). Na tvorbu ozubených kol používáme ocel 1. 4305 a nekalíme je. Všechna kola jsou opatřena čelním ozubením a úhlem záběru 20 °.  Dle své velikosti mají čelní ozubená kola 12 – 50 zubů.

CAD soubory ke stažení
Kontaktní informace

T.E.A. TECHNIK s.r.o.
Vintrovna 448/1f
664 41 Popůvky u Brna

(mapa s adresou sídla )


tel.: +420 547 216 843
fax: +420 547 216 842
e-mail: info@teatechnik.cz

T.E.A. TECHNIK s.r.o. (c) 2007 / Mapa stránek / Partneři Produkty | Katalogy ke stažení | Aktuality | O společnosti | Poptávka | Kontakt | Odborné články
Created by SOVA NET: Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém