MSVLetošní Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně přilákal rekordních 2000 vystavovatelů a 100 000 odborných návštěvníků. Mezi stovkami stánků expozice společnosti T.E.A. Technik rozhodně nezapadla. Na veletrhu se představila již podeváté a právem se zařadila mezi tradiční vystavovatele.


Společnost T.E.A. Technik na stánku ve firemních barvách představila na přehledných informačních panelech kompletní sortiment - vodicí tyče a kuličková pouzdra, lineární vedení, ozubená kola, hřídelové klouby, lineární pohony a mnoho dalšího. Na místě byly také kromě výrobků k dispozici podrobné katalogy a letáky.

Novinky a 3D modely výrobků

Novinky, které společnost T.E.A. Technik na veletrhu uvedla, představil vedoucí prodeje Dušan Koníček: „Nově MSVjsou v našem sortimentu kombinované radioaxiální rolny včetně vodicích profilů. Připravili jsme také nové interaktivní CD a nové přehledové katalogy, které mají ještě více usnadnit výběr správného zboží. Navíc jsme již zpracovali část sortimentu do modelů CAD 3D. Tyto modely by postupně měly být vytvořeny pro kompletní sortiment naší firmy."

Společnost T.E.A. Technik vidí ve veletrhu možnost, jak poděkovat firmám, spolupracovníkům i zákazníkům. Neméně důležité je také zviditelnění a setkání s obchodními partnery i zákazníky v příjemné atmosféře brněnského výstaviště.

Pokud jste letos expozici společnosti T.E.A. Technik nestihli, rozhodně si na ni příští rok udělejte čas. Připraven na vás bude usměvavý personál společnosti T.E.A. Technik.

O veletrhu:

Jubilejní 50. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu se odehrál ve dnech 15. až 19. září 2008 v areálu brněnského výstaviště. Přivítal dva tisíce vystavovatelů a téměř sto tisíc návštěvníků. 50. Mezinárodní strojírenský veletrh a 6. Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů IMT tak potvrdily klíčovou roli strojírenství a elektrotechniky v ekonomickém rozvoji.

O společnosti:

Firma T.E.A.TECHNIK s.r.o. se sídlem v Brně byla založena v roce 2000 jako součást celosvětové skupiny společností T.E.A.Group, která působí také v Německu, Austrálii, Rusku a USA. Specializuje se na dodávky technických komponentů pro lineární vedení, pohony a převody. Kromě samotných produktů poskytuje také poradenství včetně návrhů technických řešení pohonů a posuvů.

MSV MSV MSV