Lineární vedení Alurol

Lineární vedení Alurol je stavebnicový systém složený z vodících kolejnic, vodících nebo podpůrných rolen a nosné desky. ... Pokračovat

Katalogové označení Počet
ks
Poptat
Pro poptání produktu je potřeba zadat jeho označení z katalogového listu, který naleznete níže.
Popis

Lineární vedení Alurol je stavebnicový systém složený z vodících kolejnic, vodících nebo podpůrných rolen a nosné desky. Dodává se jako systém AD - s oboustrannými kolejnicemi, AS - s jednostrannými kolejnicemi a AG - s oboustrannými kolejnicemi v zesíleném provedení.

Vodící kolejnice rolničkového vedení je tvořena hliníkovým profilem s tvrděchromovanou vodící tyčí (h7). Kolejnice se vyrábí jako jednostranné ve 2 velikostech - S10 a S20 nebo oboustranné ve třech velikostech D10, D20, G20. Max. délka kolejnice je 6 m z jednoho kusu, lze skládat na neomezenou délku.

Vodící rolny se vyrábí jako centrické a excentrické, v průměrech 22 - 57 mm. Standardně se dodávají s plechovým těsněním. Úhel drážky rolen je 120°. Pomocí excentrické rolny lze eliminovat vůli nebo systém předepínat.


Nosné desky jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli. Speciální nosné desky lze zhotovit podle výkresu. V nabídce jsou také křížové desky, které umožňují pohyb ve dvou osách.

Lineární vedení Alurol je možné dodat také v nerezovém provedení.

Zboží skladem.

Alternativní rolničková vedení:

 

Katalogový list Soubor CAD Návod